Nişan Hazırlıklarımız

12 Ekim 2014 § 0 Yorum

DSC_0007_resize

DSC_0022_resize

DSC_0023_resize

DSC_0030_resize

DSC_0032_resize

DSC_0033_resize

DSC_0034_resize

DSC_0035_resize

DSC_0029k

 

DSC_0036k

 

DSC_0013k

page

 

Ailemiziin en küçük beyini de dünya evine girmeye hazırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Günler öncesi başladı hazırlıklarımız, en nihayet son aşamaya geldik sayılır. Sevgili kardeşime kalsa bir tepsi değil mi koy gitsin, abartma dese de sonuçtan onunda çok memnun kaldığını görünce mutluluğum ikiye katladı. Ablalık zor olsa da :)) her daim yanımda hissettiğim aslan gibi iki kardeşe sahip olduğum için çok şanslıyım.

Çerçeve özelliği de olan nişan tepsimizi daha sonra hatıra olarak saklamakta kolay olacak. Makasımızı tepsimize uygun püskül detay ekleyerek şık hale getirdim. Nişan hatırası olarak dağıtmak istediğimiz hediyelik sabunlarımızı kendim yaptım ve doğal güllerle kesenin içini zenginleştirdim. Keselerimizi yine dantel tüllerden piramit şeklinde makinede diktim ve organze kurdele ve kese kağıdından tasarladığım kartla tamamladım.

Eğer siz de böyle bir nişan tepsisine ve nişan hediyeliklerine sahip olmak isterseniz bir mail kadar yakın olduğunuzu hatırlatmak isterim.

Nişan, kına ve düğün törenlerinizi unutulmaz kılmak isterseniz kişiye özel tasarımlarımlarımla hizmet verdiğimi de ayrıca belirtmek istiyorum…

Tagged , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

What's this?

You are currently reading Nişan Hazırlıklarımız at .

meta