img1395165568042

 

Çiçek saatimiz hem saatleri öğretmek hem de bahara uyum sağlamak için kılık değiştirdiler….

img1393371478434

…sınfımızda bahar havasını nicedir estiriyoruz, fakat blogda ancak karelenebildik. Bu aralar koşuşturmacalarım çok fazla olsa da, hayat benim için tüm heyecanıyla devam ediyor. Sevgili Komşum Ebrumun bebeği nihayet dünyaya merhaba dedi. Onun için yaptığımız hazırlıklar için ayrı bir post hazırlamayı düşünüyorum. Sonra arkasından çok sevdiğim bir arkadaşımın kızı için hazırlıklarına başladığmız kelebek temalı doğum günü partisi arkasından ve benim listemdeki yapılacaklar ….

Evet bu çiçekleri yapmak için sizi bu köşeye alalım. Çok zevkli ve bir o kadar da kolay bir yapımı var sizlere kolay gelsin. Ben sınıfta yaptıktan sonra bir de balkonumdaki saksılarım için de yaptım, yanına daha önceden sınıfta yaptığımız tavukları da ekleyince cıvıl cıvıl oldu.Balkonuma çıkınca içim açılıyor artık. Oh be diyip köşeme kıvrılıp seyretmek çok büyük zevk oluyor.

3

 

1

 

Paylaşmak istediğim bir resim de arkadaşım Mihriban’dan geliyor. Kuşlu ve kalpli kısaca biz düğün temalı keçe çalışması diyelim. Ellerine sağlık  canım , bir de diktiklerini görseniz, dikiş makinesi kullanmadan sadece elleriyle dikiyor, hem de çok büyük zevk alarak hayranım kendisine…

DSC_0482[1]

 

 

Baharı tüm heyecanıyla yaşayacağınız günler sizinle olsun…