Kağıt Gül…

17 Mart 2013 § 0 Yorum

 

DSC_0045

Uzunca bir zamandan sonra en nihayet bir post koyabilmenin mutluluğunu yaşıyorum. Araya yarıyıl tatili, İstanbul gezisi, (alış- veriş, pazar gezmelerim,…) okul, ev, çocuklar, şimdilerde 23 Nisan için gösteri telaşı derken zaman su gibi akıp geçiyor.

En nihayet İstanbuluma yarıyıl tatilinde kavuştum ama ayrılmak daha bir zor geldi bu sefer. Alışveriş listemin sünnet düğünümüz nedeniyle bayağı kabarık olması  hepey yordu beni.  Alışverişimi, pazar gezmelerimi çocuksuz, rahat bir şekilde gezmemi sağlayan en başta Sevgili Eşime ve sonrasında yengelerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum. İyiki varsınız, iyiki yengelerim olmuşsunuz. Yoksa bu kadar rahat gezemezdim. Aldıklarımı özellikle kumaşlarımı ve düğmelerimi ayrı bir post olarak yayınlamak istiyorum.

Sünnetimiz için telaş şimdiden sardı beni. Kendi düğünümde niye bu ince detayları düşünmedim diye daha bir kızıyorum kendime. O yüzden yapabileceğimin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Keşkeler yer almasın sonrasında.

İstanbul gezmelerimizden en büyük hatıra da Giy-Çek Nostaljik Stüdyolarından kaldı bize diyebilirim. Yerlerini Galata’da bulmak çok zor olsa da yorgunluğumuza deydi. Bu arada değişik nostaljiler yakalamak isteyenler için fırsat ötesi bir yer diyebilirim. Biz sünnetimizde gelen misafirlerimize bir hatıra fotoğrafı olarak dağıtmayı düşünüyoruz çektirdğimiz fotoğrafı. Çok beyeni toplayacağına ve  başkalarına da ilham kaynağı olacağına hiç şüphem yok. Fotoğrafı şimdiden koymak istemedim, ama sünnet sonrası detaylarla karşınızda olacak.  Stüdyo ekibine tekrardan teşekkür ediyorum, bir harikasınız,…

 Gelelim postumuzun içeriğine. Açılmasını sabırsızlıkla beklediğim Madame Cocodan aldığım ürünlerin koyulduğu hediye paketlerini bile atmaya kıyamadım. Sabırsızlıkla katlama yöntemini uygulayarak böyle bir kağıt gül yaptım ve hemen kelebekli çerçevemin yanında bitiverdi…

 

Tagged , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

What's this?

You are currently reading Kağıt Gül… at .

meta