DSC_0051k

DSC_0034_resize

 

68

DSC_0033_resize

 

67

DSC_0046_resize

 

66

DSC_0061_resize

 

DSC_0057k

DSC_0064_resize

68

70 71

Doğa dostu bir proje ve mutluluğum ise kelimelere sığdaramayacak kadar çok. Sadece bununla kalsam objektifime yakaladıklarımsa  vintage bir albüm yapacak kadarda fazla.

Sabah sabah mısırları kabuklarından ayrırken, atmadan önce düşünme eylemim devreye girer ve kopardığım bir şeritle hemen bir gül yapıverince mutluluktan uçarım. Sonrası daha vahim bir süreç. Heyecanlanır birden aklıma gelen projeler, hangisinden başlayacağıma karar veremez durumları…

Tek yapmak istediğim şey ise bazen insan anlatmak istedikelerine kelimeleri sığdıramaz, sığdırsa da yetersiz kaldığını düşünür çıkış noktasını bazen yazarak bazen çizerek bazen de kareleyerek somuntlandırmaya çalışır. Ben de bugün karelerime yansıyanlarla anlatmak istedim.

“MUTLULUĞU” mu

Hiçbir yerde görmediğim bu gülleri google amaca da biliyor mu merak ettim, İnsan figürleri, bebek, sepet vs. gibi yapıldığını görmüştüm ama çiçek olarak hiç görmediğim halde düşünebilmenin mutluluğunu yaşadım. Google amcada benim güllerime rastlamadım ama harika tasarımlarla kendimden geçtim. Böyle bir gülü İLK KEZ yapmanın ve  dekorasyonda kullanmanın mutluluğuyla daha bir coştum. Bu güzellikleri geç keşfetmek ise ayrı bir üzüntü kaynağı oldu bana.

vintage dokunuşlarla dekorasyonda kullanımıyla daha bir sevdim güllerimi…

sepet, çanta, kapı süsü, bebekler yapmak istedim derken, bir koşu pazara gidip bütün mısır kabuklarına atılmadan önce yetişip

TEKRAR HAYAT VERMEK İSTEDİM…

oysaki şimdiye kadar attıklarımızla kim bilir neler yapılabilirdi diye de düşünmeden edemedim.

 Farkındalık yaratıp bize herşeyi karşılıksız sunan doğaya karşı görevimi yerine getirmenin sevincini daha bir derinden yaşadım.

Mutluluğumu aldığım bir kararla birlikte sizlerlede burada paylaşmak istedim. Yaptıklarımın beyeni toplaması, ilgi görmesi herkes gibi benimde çok hoşuma gidiyor. İnsanların sahip olma isteği gizliden gizliye artarak bana ulaşınca da artık resmi olarak tarafımdan yapılan el emeği bütün çalışmaların siparişini almaya başladığımı buradan ayrıca belirtmek istiyorum.Özel siparişlerinize de yer verip HAYALLERİNİZE ulaşmanın sevincine ortak olmak benim içinde onur verici olacaktır. Sipariş ve fiyat bilgilendirmesi için email ve mesaj sistemini kullanmanız rica olunur.

Doğaya karşı saygımızı yitmemek ümidiyle…