Sünnet Düğünümüzden Detaylar 2

29 Eylül 2013 § 0 Yorum

 

DSC_0056

En nihayet düğün mekanımızda çocukların bulunduğu alan için yaptığım süslemeleri de paylaşmış bulunmaktayım. Aslında bu kadar gecikmesinin sebebi benim tembelliğimden ziyade mekanın süslemesini yaptıktan sonraki fotoğrafların olmayışı.Belki arkadaşlarım çekmiştir ümidiyle bekledim durdum, bir tane bulduk ama resim net olmasa da arkadaşım gönderemediği için ben de koyamadım. O yüzden durum benim açımdan içler acısı. Bir tane fotoğraf bile olmaması ne kadar kötü. İyi ki evde yaptıktan sonra çekmişim yoksa çocuklar her şeyi talan ettikleri için görüntüleme şansım da hiç olmayacaktı. Hatta organizasyonun en önemli parçası olarak düşündüğüm ve çok emek verdiğim sünnet hatıra çerçevemizde düğünde kayboldu birden yoksa ….  hem de bir tane bıyıklı bir fotoğraf bile çektirmeden. Neyse telafisini Bertuğ’ un doğum günü veya özel bir gün için mutlaka  yapacağım.

Şeker standımız aşağıdaki micky mouse temalı. Zemin için strafor kullandım ve ikinci katı için de aynı şekilde. (Davetiye geldiği için ikinci katı çok az gözüküyor.) Yine micky mouse siyah tül ve kartondan yaparak kullandım ve altın renkli obje ile papyonu daha renkli kıldım. Straforun kenarları için puantiyeli kağıdı pileli bir şekilde dikerek iğne ile mont ettim.Yine kuş evimiz de konseptimizin bir parçası olarak mekanda tavandan sarkıtılmıştı.

DSC_0040

 

Yine mekanın cam olan bölmelerini renklendirmek için şeritler halinde kestiğim renkli kağıtları makineyle diktim ve istediğim uzunlukta sonlandırıp uç kısmına micky mouse kafasını kurdele ile bağladım.

 

DSC_0049

 

Çiçek şeklindeki süslerimizi de katlama tekniği ile yapıldı ve ortalarına kartondan hazırladığım mick mouse kafaları yapıştırıldı ve camlara sabitlendi.

 

DSC_0066

 

Düğünümüze gelen misafirlerimize hediye olarak sunduğumuz kalemlerimiz mavi puantiyeli kağıdı kullanarak kurdele ile tamamlayıp bağladık. Hemen yanında pipetlerimize de micky mouse stickerlarını geçirdik. Tabaklarımıza da stickerlardan yapıştırdık.

 

DSC_0053

 

DSC_0057

 

Misafir çocuklar için micky mouse şapkaları hazırlamayı da unutmadım…

 

DSC_0048

 

Masanın şıklığını tamamlayan diğer bir parçada ortadaki yelpaze süslerimiz ve çubuklara takılmış micky mouselarımız…

 

DSC_0050

 

DSC_0051

 

 

Yine düğün mekanında tahtın hemen yanıbaşındaki uzun sehpanın üzerinde  kullandığımız vazomuz…
DSC_0054

 

DSC_0055

 

Burak ve Bertuğ yazan Bannerlarımız da isme özel yapıldı…

 

DSC_0065

 

 

 

Tagged , , , , , , , ,

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

What's this?

You are currently reading Sünnet Düğünümüzden Detaylar 2 at .

meta