DSC_2595_resize

DSC_2560_resize

DSC_2542_resize

DSC_2602_resize

DSC_2598_resize

DSC_2596_resize

DSC_2594_resize

88

89

90

Sabun süsleme fikri mi dediniz,

…evet bir arkadaşım mevlütte dağıtmak için birşeyler istiyorum, fakat henüz karar veremedim dedi. Ben de o zamanlar hazır Buldan turumuzdan yeni dönmüş, peştemallerin dokuma havluların, buldan kumaşlarının büyüsünden kendimi alamazken bu fikir ortaya çıktı. Sipariş verebilirim hazırda bulunsun diye kartlarını bile istemiştim. Herşey böyle hazırken ortaya böyle bir çalışmayı çıkarmam kaçınılmaz oldu. Şimdi hem misler gibi banyomda  kokuyor, hem de banyoma güzellik katıyorlar.

Hediye vermek için kendime de yaptığım  pembe süslü sabunlarımdan birine, aşağıdaki kağıt gelinim ve bereket kuşlarım da eklenerek güzel bir hediye paketi sunumuyla Diyarbakır yolcusu oldular.

DSC_2585_resize

DSC_2586_resize

DSC_2588_resize

DSC_2591_resize

66

554

DSC_2530_resize

DSC_2612_resize

56

Hediyelik ürünler el emeği olunca sunumu için kullanacağım paketin de el emeğinden nasibini alsın istedim. Bunun için stoklarımda bulunan hediye paketlerinden birinin marka yazan kısmını güzelce kestim ve o kısıma dantel tül yapıştırdım. O kadar çok beyendim ki o an stoktaki bütün hediye paketlerini yapasım geldi.

Hediye sunumuyla da tam bir el emeği olunca daha bir mutlu oldum,  heyecanlandım, gurur kaynağım oldu kendime o gün hediye paketi bana. Alt üstü bir parça tülün verdiği şıklık ve zerafet karşısında durup durup baktım, doyamadım, niye daha önce akıl etmedim diye de kızıp durdum kendime itiraf edebilirim.

Güle güle kullanman dileğiyle canım arkadaşım…

Hediye vermekte duyduğum hazzın, heyecanın, mutluluğun ve en önemlisi dostlukların  tükenmemesi dileğiyle…